Teenused

Digiturunduse strateegia

DIGISTRATEEGIA 

Digiturunduse strateegia sõltub kliendi vajadustest ja soovitud eesmärkidest. Sellest lähtuvalt saame teada, kas eesmärkide saavutamiseks on tegemist lühiajalise projektiga mõne konkreetsema probleemi lahendamiseks või aastapõhise tervikplaaniga, mille tulemusel müüginumbreid kasvatada või vaatajaskonda kasvatada. 

Analüüsime teie hiljutisi tegevusi ning hetkeolukorda 

  • Mis on olnud tegevused/investeeringud SEO-s, otsireklaamis, sotsiaalmeedias, emaili turunduses, muud tegevused? 
  • Millised on olnud nende tegevuste tulemused, kuidas ning mida mõõdate? 
  • Kodulehe tehniline ülesehitus nii dekstop, kui mobiilivaatest 
  • Kas klienditeekond on selge ja arusaadav? 
  • Milline on konkurents? 

Sõltuvalt valdkonna iseloomust võivad eesmärgid olla väga erinevad, selle tõttu on iga projekt ainulaadne 

Digistrateegia välja töötamine aitab teie eesmärgid ja nende täitmiseks vajalikud sammud lahti mõtestada. Selle tulemusena tekib detailne tööplaan, mis kirjeldab igat sammu eraldi, kuidas seatud eesmäärkidele lähemale jõuda. 

 Terviklahendus annab selge tööplaani ja mõtestatud tegevus toob soovitud tulemuse 

  • Terviklahendus toob paremad müügitulemusedturundus ja müük on alati kompleksed tegevused, mis peavad teineteist toetama ja täiendama. Kanaleid on aga rohkelt ja strateegiline lähenemine annab võimaluse asjad korralikult läbi mõelda. 
  • Oluline ajaline kokkuhoiddigiturunduse strateegia annab olulise ajalise kokkuhoiu, sest agentuuriga koos läbimõeldud tegevusplaan on konkreetne. Lisaks saab agentuur suure osa tööst ise ära teha, andes turundusjuhile veelgi suurema ajalise võidu. 
  • Märkimisväärne rahaline kokkuhoidnäeme klientide pealt sageli, kui kergesti soovitakse soodsate reklaamipakkumistega kaasa minna. Emotsiooniostud, ühekordsed kampaaniad ja läbimõtlemata tegevus läheb kokkuvõttes tavaliselt kallimaks kui strateegiline lähenemine.
  • Vähem stressi ja viimasel hetkel tegutsemistkui plaan on ees, siis ei ole teadmatusest tulenevat stressi ega viimasel hetkel rabelemist. Asju saab planeerida ja ette valmistada, läbi mõelda ja hiljem ka analüüsida. 

Essay authors can be one among the cheapest essay producing services out there in the U

S.. They are often also one of the absolute most beneficial. The most effective paper writer types are ready to provide all of the vital substances you need. If you have any questions, then ask them before you begin. Always consult using the informative article writer.

Are you looking for the greatest essay writing service? Maybe you have tried to write an https://payforessay.net/ essay on your own but couldn’t seem to put your thoughts www.masterpapers.com together? Is essay writing service not your thing and you want a while to relax and paper writer unwind from paper writing service a hard day on the job? Are article writers just that hard to discover? Well, fret no more because there are essay writer plenty of essay services around who offer excellent services for a good price. All you have to do is locate them!

Analüüs
Strateegia
Planeerimine
Optimeerimine

SULGE

Mis teemadel sooviksid vestelda?
Digiturundus Veebilahendused Analüütika Uuringud Optimeerimine Digistrateegia

Nõustun oma isikuandmete kasutamisega kontakti võtmise eesmärgil.

CLOSE

Topics you’d like to discuss?
Digital marketing Web solutions Analytics Research Optimization Digital strategy

I consent to use of my personal data for the purpose of getting in touch with me.